Vylepšete si své řemeslné dovednosti s tímto kvalitním nástrojem! Plech o tloušťce 2,0 mm s precizně vyvrtanými otvory o průměru 5,0 mm vám umožní snadno a rychle pracovat. S využitím spojovacích prostředků ve formě hřebíků BV/KH o průměru 4,0 mm dosáhnete pevného a spolehlivého spojení. Nechte svou kreativitu rozkvést a vytvořte skvělé projekty s tímto praktickým nástrojem! Hlavní parametry: - Tloušťka plechu: 2,0 mm - Průměr otvorů: 5,0 mm - Spojovací prostředky: hřebíky BV/KH o průměru 4,0 mm Celý popis

Koupit za 58 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Vylepšete si své řemeslné dovednosti s tímto kvalitním nástrojem! Plech o tloušťce 2,0 mm s precizně vyvrtanými otvory o průměru 5,0 mm vám umožní snadno a rychle pracovat. S využitím spojovacích prostředků ve formě hřebíků BV/KH o průměru 4,0 mm dosáhnete pevného a spolehlivého spojení. Nechte svou kreativitu rozkvést a vytvořte skvělé projekty s tímto praktickým nástrojem!

Hlavní parametry:
- Tloušťka plechu: 2,0 mm
- Průměr otvorů: 5,0 mm
- Spojovací prostředky: hřebíky BV/KH o průměru 4,0 mm
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Bova
Druh úhelníky

Články odjinud