Statický úhelník 05-27 je skvělým spojovacím prvkem pro dřevěné tesařské konstrukce. Jeho rozměry 70 x 70 x 40 mm a síla materiálu 3,0 mm zajišťují pevnost a stabilitu spoje. Tento úhelník je vyroben z ocelového plechu žárově pozinkovaného jakosti S280GD+Z275, což zaručuje odolnost proti korozi a dlouhou životnost. Díky otvorům je možné tento úhelník snadno a rychle připevnit k jiným konstrukcím pomocí kroužkových hřebíků průměru 4 mm, vrutů, svorníků nebo matic průměru 10 mm. Bezpečně spojíte... Celý popis

Koupit za 18 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Statický úhelník 05-27 je skvělým spojovacím prvkem pro dřevěné tesařské konstrukce. Jeho rozměry 70 x 70 x 40 mm a síla materiálu 3,0 mm zajišťují pevnost a stabilitu spoje. Tento úhelník je vyroben z ocelového plechu žárově pozinkovaného jakosti S280GD+Z275, což zaručuje odolnost proti korozi a dlouhou životnost.

Díky otvorům je možné tento úhelník snadno a rychle připevnit k jiným konstrukcím pomocí kroužkových hřebíků průměru 4 mm, vrutů, svorníků nebo matic průměru 10 mm. Bezpečně spojíte jednotlivé prvky a zajistíte tak pevnou a odolnou konstrukci.

Hlavní parametry:
- Rozměry: 70 x 70 x 40 mm
- Síla materiálu: 3,0 mm
- Materiál: ocelový plech žárově pozinkovaný S280GD+Z275
- Použití: spojování dřevěných tesařských a jiných konstrukcí
- Možnost použití s kroužkovými hřebíky, vruty, svorníky a matice
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Bova
Druh úhelníky

Určitě si přečtěte

Články odjinud