Luxusní psí bouda CUCCIA COLONIAL 2XL je dokonalým útočištěm pro vašeho velkého psa. S rozměry 120x98x100 cm a plochou střechou poskytuje dostatek prostoru a pohodlí pro vašeho mazlíčka. Vyrobená z vícevrstvého HPL laminátu, tato bouda je nejen tepelně izolovaná, ale také odolná vůči povětrnostním podmínkám a snadno se udržuje. Otevírací střecha usnadňuje čištění a vodotěsné lexanové dvířka chrání vašeho psa před větrem a chladem. S patentovaným zámkovým systémem je montáž snadná a bez potřeby nářadí.... Celý popis

Koupit za 15 999 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Luxusní psí bouda CUCCIA COLONIAL 2XL je dokonalým útočištěm pro vašeho velkého psa. S rozměry 120x98x100 cm a plochou střechou poskytuje dostatek prostoru a pohodlí pro vašeho mazlíčka. Vyrobená z vícevrstvého HPL laminátu, tato bouda je nejen tepelně izolovaná, ale také odolná vůči povětrnostním podmínkám a snadno se udržuje. Otevírací střecha usnadňuje čištění a vodotěsné lexanové dvířka chrání vašeho psa před větrem a chladem. S patentovaným zámkovým systémem je montáž snadná a bez potřeby nářadí.

Hlavní parametry:
- Rozměry: 120x98x100 cm
- Materiál: Vícevrstvý HPL laminát
- Tepelná izolace a odolnost
- Snadné čištění
- Vhodná pro velká psí plemena jako Rotvajler, Cane Corso
- Vodotěsné lexanové dvířka
- Jednoduchá montáž bez nářadí
- Váha: 59 kg
Zobrazit více

Články odjinud