Psí bouda s plexisklovou stěnou a odklápěcí střechou je ideálním úkrytem pro vašeho čtyřnohého kamaráda. Díky průhledné přední stěně z plexiskla si může užívat dokonalý výhled z boudy, zatímco transparentní pruhový závěs chrání vchod před větrem a izoluje ho. Odklápěcí střecha usnadňuje údržbu a čištění, a díky možnosti odklopení obou polovin střechy získáte snadný přístup dovnitř. Hlavní parametry: - Materiál: dřevo - Přední stěna z plexiskla pro dokonalý výhled - Transparentní pruhový závěs chrání... Celý popis

Koupit za 5 511 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Psí bouda s plexisklovou stěnou a odklápěcí střechou je ideálním úkrytem pro vašeho čtyřnohého kamaráda. Díky průhledné přední stěně z plexiskla si může užívat dokonalý výhled z boudy, zatímco transparentní pruhový závěs chrání vchod před větrem a izoluje ho. Odklápěcí střecha usnadňuje údržbu a čištění, a díky možnosti odklopení obou polovin střechy získáte snadný přístup dovnitř.

Hlavní parametry:
- Materiál: dřevo
- Přední stěna z plexiskla pro dokonalý výhled
- Transparentní pruhový závěs chrání vchod a izoluje proti větru
- Odklápěcí střecha s voděodolnou bitumenovou krytinou
- Možnost odklopení obou polovin střechy pro snadný přístup
- 2 větrací mřížky s dvířky pro optimální cirkulaci vzduchu
- Výškově nastavitelné nohy s ochrannými plastovými krytkami proti vlhkosti
- Ošetřené vnější stěny ochranným nátěrem
- Rozměr vchodu: 50 x 33 cm
- Vnitřní rozměry: 114 x 75 x 67 cm (d x š x v)
- Celkové vnější rozměry: 134 x 92 x 82 cm (d x š x v)
- Dodáváno v demontu v kartonové krabici
- Snadná montáž s použitím šroubováku

Prodlužte životnost boudy pravidelným obnovováním ochranného nátěru a umístěním na místo chráněné před povětrnostními vlivy. Vašemu psímu kamarádovi tak poskytnete pohodlí a bezpečí, které si zaslouží.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Kerbl
Materiál dřevěné
Barva hnědé

Články odjinud