Luxusní zateplená psí bouda pro Vašeho mazlíčka! Bouda pro psa značky KERBL 4-SEASONS o rozměrech 100x83x94 cm je skvělým útočištěm pro vašeho čtyřnohého kamaráda. Díky dvojitým stěnám z lakovaného dřeva s vrstvou polystyrénu poskytuje vynikající tepelnou izolaci a odolnost vůči nepřízni počasí. Střecha s bitumenovou krytinou chrání vašeho psa před deštěm a zateplené dvířka ho udržují v teple i v mrazivých dnech. Výškově nastavitelné nohy umožňují umístění boudy i na nerovném terénu a zajišťují... Celý popis

Koupit za 5 411 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Luxusní zateplená psí bouda pro Vašeho mazlíčka! Bouda pro psa značky KERBL 4-SEASONS o rozměrech 100x83x94 cm je skvělým útočištěm pro vašeho čtyřnohého kamaráda. Díky dvojitým stěnám z lakovaného dřeva s vrstvou polystyrénu poskytuje vynikající tepelnou izolaci a odolnost vůči nepřízni počasí. Střecha s bitumenovou krytinou chrání vašeho psa před deštěm a zateplené dvířka ho udržují v teple i v mrazivých dnech. Výškově nastavitelné nohy umožňují umístění boudy i na nerovném terénu a zajišťují dobrou odvětrávanost podlahy. Tato bouda je ideální pro střední plemena psů jako je border kolie nebo australský ovčák.

Hlavní parametry:
- Rozměry: 100x83x94 cm
- Materiál: lakované dřevo s polystyrénem
- Tepelná izolace dvojitých stěn
- Bitumenová krytina střechy
- Výškově nastavitelné nohy
- Vhodná pro střední plemena psů
Zobrazit více

Články odjinud