Sada Talking Pet Names je skvělým nástrojem pro majitele psů, kteří chtějí posunout výcvik svého čtyřnohého kamaráda na vyšší úroveň. Díky této sadě se naučíte, jak naučit svého psa mluvit o sobě, lidech a zvířatech ve svém životě. S 3 nahrávatelnými tlačítky s nálepkami se symboly můžete snadno identifikovat, která jména naprogramovat a jaké aktivity zvolit pro efektivní učení vašeho psa. S odbornými učebními strategiemi od Christiny Hunger budete mít jistotu, že vaše štěňátko bude rychle a snadno... Celý popis

Koupit za 839 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Sada Talking Pet Names je skvělým nástrojem pro majitele psů, kteří chtějí posunout výcvik svého čtyřnohého kamaráda na vyšší úroveň. Díky této sadě se naučíte, jak naučit svého psa mluvit o sobě, lidech a zvířatech ve svém životě. S 3 nahrávatelnými tlačítky s nálepkami se symboly můžete snadno identifikovat, která jména naprogramovat a jaké aktivity zvolit pro efektivní učení vašeho psa. S odbornými učebními strategiemi od Christiny Hunger budete mít jistotu, že vaše štěňátko bude rychle a snadno chápat nové dovednosti.

Hlavní parametry:
- Sada obsahuje 3 nahrávatelná tlačítka s nálepkami se symboly
- Poskytuje odborné učební strategie od Christiny Hunger
- Určeno pro majitele psů, kteří již zvládli základní výcvik v mluvení psa
Zobrazit více

Články odjinud