Užijte si pohodu a komfort i v chladnějších dnech s touto útulnou zateplenou celodřevěnou budou. Díky smrkovým palubkám a izolaci minerální vaty o tloušťce 50 mm v sendvičové konstrukci vám bude teplo a útulno za všech okolností. Bouda je navíc impregnována nátěrem proti škůdcům a houbám, což prodlužuje její životnost. Česká výroba zaručuje kvalitu a preciznost provedení. Střešní palubky jsou dokonce hoblované, což dodává budě elegantní vzhled. S touto budou si můžete užívat relaxaci a odpočinek... Celý popis

Koupit za 12 738 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Užijte si pohodu a komfort i v chladnějších dnech s touto útulnou zateplenou celodřevěnou budou. Díky smrkovým palubkám a izolaci minerální vaty o tloušťce 50 mm v sendvičové konstrukci vám bude teplo a útulno za všech okolností. Bouda je navíc impregnována nátěrem proti škůdcům a houbám, což prodlužuje její životnost. Česká výroba zaručuje kvalitu a preciznost provedení. Střešní palubky jsou dokonce hoblované, což dodává budě elegantní vzhled. S touto budou si můžete užívat relaxaci a odpočinek v příjemném prostředí, ať už jste kdekoli.

Hlavní parametry:
- Materiál: smrkové palubky
- Izolace: minerální vata tloušťky 50 mm
- Konstrukce: sendvičová
- Impregnace: nátěr proti škůdcům a houbám
- Výroba: česká
- Střecha: hoblované střešní palubky
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Česká Manufaktura

Články odjinud