Užijte si pohodlné chvíle v přírodě s touto útulnou zateplenou dřevěnou budou, která splní veškerá vaše očekávání. Díky smrkovým palubkám v sendvičové konstrukci s 50mm polystyrenovou izolací si udržíte příjemnou teplotu i v chladnějším počasí. Bouda je impregnována a nabízí možnost volby z dvouvrstvého barevného nátěru, který ji dokonale doplní a ochrání. S terasou a zábranou proti větru můžete nerušeně relaxovat nebo pořádat grilovačky s přáteli. Střecha pokrytá kanadským šindelem dodává budě... Celý popis

Koupit za 18 738 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Užijte si pohodlné chvíle v přírodě s touto útulnou zateplenou dřevěnou budou, která splní veškerá vaše očekávání. Díky smrkovým palubkám v sendvičové konstrukci s 50mm polystyrenovou izolací si udržíte příjemnou teplotu i v chladnějším počasí. Bouda je impregnována a nabízí možnost volby z dvouvrstvého barevného nátěru, který ji dokonale doplní a ochrání. S terasou a zábranou proti větru můžete nerušeně relaxovat nebo pořádat grilovačky s přáteli. Střecha pokrytá kanadským šindelem dodává budě rustikální a elegantní vzhled, který zaujme každého milovníka přírody.

Hlavní parametry:
- Materiál: smrkové palubky s polystyrenovou izolací
- Tloušťka izolace: 50 mm
- Impregnace pro lepší odolnost vůči povětrnostním vlivům
- Možnost volby dvouvrstvého barevného nátěru
- Terasa pro pohodlné posezení venku
- Zábrana proti větru pro ochranu před nepříznivými podmínkami
- Střecha pokrytá kanadským šindelem pro dlouhou životnost a stylový vzhled
Zobrazit více

Články odjinud