Toužíte po dokonalém útulném místě ve vaší zahradě, kde si budete moci vychutnat klid a pohodu? Zateplená dřevěná bouda je tím pravým řešením pro vaše relaxační chvíle venku. Tato bouda nabízí nejen skvělé tepelné vlastnosti díky sendvičové konstrukci s polystyrenovou izolací, ale také možnost individuálního výběru lakování a barevného nátěru. Díky impregnaci a kvalitnímu dvouvrstvému nátěru bude vaše bouda chráněna proti nepříznivým povětrnostním podmínkám a bude dlouho vypadat jako nová. Terasa... Celý popis

Koupit za 25 738 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Toužíte po dokonalém útulném místě ve vaší zahradě, kde si budete moci vychutnat klid a pohodu? Zateplená dřevěná bouda je tím pravým řešením pro vaše relaxační chvíle venku. Tato bouda nabízí nejen skvělé tepelné vlastnosti díky sendvičové konstrukci s polystyrenovou izolací, ale také možnost individuálního výběru lakování a barevného nátěru. Díky impregnaci a kvalitnímu dvouvrstvému nátěru bude vaše bouda chráněna proti nepříznivým povětrnostním podmínkám a bude dlouho vypadat jako nová. Terasa a zábrana proti větru přidávají na pohodlí a estetice, zatímco střecha pokrytá trvanlivým kanadským šindelem zajišťuje dlouhou životnost a odolnost proti povětrnostním vlivům.

Hlavní parametry:
- Materiál: Smrkové palubky
- Izolace: Polystyrenová izolace tloušťky 50 mm
- Možnost výběru lakování a barevného nátěru
- Impregnace pro ochranu dřeva
- Terasa a zábrana proti větru pro pohodlí
- Střecha pokrytá kanadským šindelem
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Česká Manufaktura

Články odjinud