Česká Manufaktura Psí bouda Barney 110 x 65 x 60 cm

0 %
Stars
(0 hodnocení)

Vychutnejte si pohodlný pobyt v přírodě s touto zateplenou celodřevěnou budou, která kombinuje tradiční design s moderními prvky. Díky smrkovým palubkám a izolaci polystyrenem o tloušťce 30 mm je zajištěno teplo a pohodlí i v chladnějším počasí. Sendvičová konstrukce poskytuje stabilitu a odolnost proti povětrnostním podmínkám, takže se můžete cítit bezpečně a chráněně. Budou můžete mít s vchodem na pravé nebo levé straně podle vašich preferencí. Tato bouda je vyrobená v České republice s důrazem... Celý popis

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Vychutnejte si pohodlný pobyt v přírodě s touto zateplenou celodřevěnou budou, která kombinuje tradiční design s moderními prvky. Díky smrkovým palubkám a izolaci polystyrenem o tloušťce 30 mm je zajištěno teplo a pohodlí i v chladnějším počasí. Sendvičová konstrukce poskytuje stabilitu a odolnost proti povětrnostním podmínkám, takže se můžete cítit bezpečně a chráněně. Budou můžete mít s vchodem na pravé nebo levé straně podle vašich preferencí. Tato bouda je vyrobená v České republice s důrazem na kvalitu a detaily, což z ní činí skvělou investici do vašeho venkovního prostoru. Střešní palubky jsou precizně hoblované, což dodává budě elegantní vzhled a zároveň zvyšuje odolnost vůči povětrnostním vlivům.

Hlavní parametry:
- Materiál: smrkové palubky
- Izolace: polystyren tloušťky 30 mm
- Konstrukce: sendvičová
- Vchod: pravý/levý
- Výroba: Česká republika
- Střešní palubky: hoblované
Zobrazit více

Parametry

Materiál dřevěné
Barva hnědé
Výška 60 cm
Šírka 110 cm
Hloubka 65 cm
Zateplené ano
Výrobce Česká Manufaktura

Články odjinud