Česká Manufaktura Psí bouda Barney 180 x 100 x 100 cm

0 %
Stars
(0 hodnocení)

Pokud hledáte ideální úkryt pro vaše zahrádkářské potřeby nebo relaxaci v přírodě, tato zateplená celodřevěná bouda je pro vás tou správnou volbou. Vyrobená z kvalitních smrkových palubek a s izolací polystyrenu o tloušťce 30 mm v sendvičové konstrukci, poskytuje optimální ochranu a pohodlí po celý rok. Díky možnosti volby pravého či levého vchodu se bouda snadno přizpůsobí vašim potřebám a prostorovým možnostem. Tato bouda je vyrobena v České republice s důrazem na kvalitu provedení a detaily.... Celý popis

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Pokud hledáte ideální úkryt pro vaše zahrádkářské potřeby nebo relaxaci v přírodě, tato zateplená celodřevěná bouda je pro vás tou správnou volbou. Vyrobená z kvalitních smrkových palubek a s izolací polystyrenu o tloušťce 30 mm v sendvičové konstrukci, poskytuje optimální ochranu a pohodlí po celý rok. Díky možnosti volby pravého či levého vchodu se bouda snadno přizpůsobí vašim potřebám a prostorovým možnostem.

Tato bouda je vyrobena v České republice s důrazem na kvalitu provedení a detaily. Izolace ze všech stran zajistí stálou teplotu uvnitř boudy, což je ideální pro využití v chladnějších obdobích. Střešní palubky jsou pečlivě hoblované, což zajišťuje elegantní vzhled a odolnost vůči povětrnostním podmínkám.

S touto zateplenou celodřevěnou budou získáte nejen praktický a stylový doplněk pro váš zahradní prostor, ale také útulné místo pro odpočinek či práci na čerstvém vzduchu.

Hlavní parametry:
- Materiál: smrkové palubky
- Izolace: polystyren tloušťky 30 mm
- Konstrukce: sendvičová
- Vchod: volba pravého či levého
- Výroba: Česká republika
- Izolace ze všech stran
- Hoblované střešní palubky
Zobrazit více

Parametry

Materiál dřevěné
Barva hnědé
Výška 100 cm
Šírka 180 cm
Hloubka 100 cm
Zateplené ano
Výrobce Česká Manufaktura

Články odjinud