Česká Manufaktura Psí bouda Marley 80 x 50 x 40 cm

0 %
Stars
(0 hodnocení)

Vychutnejte si pohodlné a útulné posezení v zateplené celodřevěné boudě, která kombinuje rustikální design s moderními prvky. Tato bouda je vyrobena ze smrkových palubek a disponuje izolací polystyrenu o tloušťce 30 mm, což zajišťuje optimální tepelný komfort po celý rok. Díky sendvičové konstrukci je bouda stabilní a odolná vůči povětrnostním vlivům. Můžete si vybrat, zda preferujete vchod na pravé či levé straně, a těšit se na českou kvalitu zpracování. Bouda je kompletně zateplená ze všech stran... Celý popis

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Vychutnejte si pohodlné a útulné posezení v zateplené celodřevěné boudě, která kombinuje rustikální design s moderními prvky. Tato bouda je vyrobena ze smrkových palubek a disponuje izolací polystyrenu o tloušťce 30 mm, což zajišťuje optimální tepelný komfort po celý rok. Díky sendvičové konstrukci je bouda stabilní a odolná vůči povětrnostním vlivům. Můžete si vybrat, zda preferujete vchod na pravé či levé straně, a těšit se na českou kvalitu zpracování. Bouda je kompletně zateplená ze všech stran a střešní palubky jsou dokonale hoblované, což dodává celé konstrukci elegantní vzhled. Užijte si relaxaci nebo pracovní klid v této pohodlné a stylové boudě, která se stane skvělým doplňkem vaší zahrady či chaty.

Hlavní parametry:
- Materiál: smrkové palubky
- Izolace: polystyren tl. 30 mm
- Konstrukce: sendvičová
- Vchod: volba pravého nebo levého
- Výroba: česká
- Zateplení ze všech stran
- Střešní palubky hoblované
Zobrazit více

Parametry

Materiál dřevěné
Barva hnědé
Výška 40 cm
Šírka 80 cm
Hloubka 50 cm
Zateplené ano
Výrobce Česká Manufaktura

Články odjinud