Pokud jste milovník outdoorových aktivit a rádi táboříte v přírodě, pak by vás mohl zaujmout tento kotevní kolík od značky Coleman. S touto robustní a spolehlivou kotevní patkou o rozměrech 140x120 mm a tloušťce 4 mm můžete snadno a bezpečně ukotvit stan či jiný táborák v měkké půdě. Díky kvalitnímu zinkování je kolík odolný vůči korozi a dlouho vám poslouží i při častém používání. Sada obsahuje 20 kusů kolíků, takže máte dostatek kotev pro stabilní umístění vašeho tábora. Za tuto praktickou a odolnou... Celý popis

Koupit za 330 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Pokud jste milovník outdoorových aktivit a rádi táboříte v přírodě, pak by vás mohl zaujmout tento kotevní kolík od značky Coleman. S touto robustní a spolehlivou kotevní patkou o rozměrech 140x120 mm a tloušťce 4 mm můžete snadno a bezpečně ukotvit stan či jiný táborák v měkké půdě. Díky kvalitnímu zinkování je kolík odolný vůči korozi a dlouho vám poslouží i při častém používání. Sada obsahuje 20 kusů kolíků, takže máte dostatek kotev pro stabilní umístění vašeho tábora. Za tuto praktickou a odolnou pomůcku na táboře zaplatíte pouze 330.06 Kč, což je skvělá investice do vaší outdoorové výbavy.

Hlavní parametry:
- Rozměry: 140x120 mm
- Tloušťka: 4 mm
- Počet kusů: 20
- Materiál: Zinkovaná ocel
- Odolná vůči korozi
- Ideální pro ukotvení stanu nebo táboráku v měkké půdě
Zobrazit více

Parametry

Druh patky

Články odjinud