Halti ohlávka v červené barvě a velikosti 3 je skvělým pomocníkem pro výchovu a trénink vašeho psa. Díky nízké hmotnosti a pohodlné konstrukci je ideální pro každodenní nošení. Materiály z přírodních vláken a polyamidu zajišťují pohodlí a bezpečnost pro vašeho čtyřnohého kamaráda. Reflexní proužek a možnost nastavení velikosti zaručují maximální komfort a bezpečnost. Seznámení s ohlávkou a seřízení je jednoduché a příjemné pro psa i majitele. Bezpečnostní popruh HALTI LINK zajišťuje, že váš mazlíček... Celý popis

Koupit za 416 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Halti ohlávka v červené barvě a velikosti 3 je skvělým pomocníkem pro výchovu a trénink vašeho psa. Díky nízké hmotnosti a pohodlné konstrukci je ideální pro každodenní nošení. Materiály z přírodních vláken a polyamidu zajišťují pohodlí a bezpečnost pro vašeho čtyřnohého kamaráda. Reflexní proužek a možnost nastavení velikosti zaručují maximální komfort a bezpečnost.

Seznámení s ohlávkou a seřízení je jednoduché a příjemné pro psa i majitele. Bezpečnostní popruh HALTI LINK zajišťuje, že váš mazlíček zůstane v bezpečí i v případě náhodného vytržení. Kvalitní materiály a precizní zpracování zaručují dlouhou životnost a spokojenost zákazníků.

Autorem této stránky je Tým přírodní lékárny, který klade důraz na důvěru a otevřený vztah se zákazníky. Výrobce, veterinář Dr. Roger Mugford, je známý svou dlouholetou praxí a inovativními výrobky pro výcvik psů. S Halti ohlávkou můžete být jisti, že vašemu psímu parťákovi poskytnete to nejlepší.

Hlavní parametry:
- Nízká hmotnost a pohodlná konstrukce
- Materiály z přírodních vláken a polyamidu
- Reflexní proužek pro lepší viditelnost
- Bezpečnostní popruh HALTI LINK
- Snadné seznámení a seřízení ohlávky
- Dlouhá životnost a spokojenost zákazníků
- Výrobce Dr. Roger Mugford z Company of Animals
Zobrazit více

Články odjinud