Sada agility tyčí Merco Crossbar Set 4 je skvělým nástrojem pro trénink vašeho psa nebo jiného čtyřnohého mazlíčka. Sestavte si vlastní překážkovou dráhu dle vašich představ pomocí plastových tyčí různých délek a průměrů. Tato sada je nejen praktická, ale také snadno přenosná díky polyesterové tašce, která vám umožní trénovat kdykoliv a kdekoliv. Díky agility tyčím připravíte vašeho mazlíčka na soutěže nebo mu jednoduše dopřejete zábavný pohyb a cvičení. Hlavní parametry: - 16x tyč délka 30 cm... Celý popis

Koupit za 1 190 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Sada agility tyčí Merco Crossbar Set 4 je skvělým nástrojem pro trénink vašeho psa nebo jiného čtyřnohého mazlíčka. Sestavte si vlastní překážkovou dráhu dle vašich představ pomocí plastových tyčí různých délek a průměrů. Tato sada je nejen praktická, ale také snadno přenosná díky polyesterové tašce, která vám umožní trénovat kdykoliv a kdekoliv. Díky agility tyčím připravíte vašeho mazlíčka na soutěže nebo mu jednoduše dopřejete zábavný pohyb a cvičení.

Hlavní parametry:
- 16x tyč délka 30 cm
- 4x tyč délka 60 cm
- 4x tyč délka 65 cm
- 8x tyč délka 85 cm
- 8x multifunkční spojka se 4 otvory
- 8x spojka pro spojení dvou tyčí
- Materiál: plast
- Barva: bílá
- Součástí praktická taška s zipem
- Hmotnost sady: cca 3,2 kg
Zobrazit více

Články odjinud