Luxusní psí bouda CUCCIA CLASSIC M je skvělou volbou pro Vašeho čtyřnohého mazlíčka. S rozměry 73x90x73 cm a sedlovou střechou poskytuje pevnost, odolnost a tepelnou izolaci. Vyrobená z HPL laminátu je snadno čistitelná a neabsorbuje žádné pachy ani vlhkost. Vstup do boudy chrání praktická dvířka, která si pejsek dokáže sám otevřít. Tato bouda je ideální pro malá a středně velká psí plemena jako Border kolie, Shiba-Inu nebo Jezevčík. Vašemu mazlíčkovi poskytne pohodlí a bezpečí v každém ročním období.... Celý popis

Koupit za 7 999 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Luxusní psí bouda CUCCIA CLASSIC M je skvělou volbou pro Vašeho čtyřnohého mazlíčka. S rozměry 73x90x73 cm a sedlovou střechou poskytuje pevnost, odolnost a tepelnou izolaci. Vyrobená z HPL laminátu je snadno čistitelná a neabsorbuje žádné pachy ani vlhkost. Vstup do boudy chrání praktická dvířka, která si pejsek dokáže sám otevřít. Tato bouda je ideální pro malá a středně velká psí plemena jako Border kolie, Shiba-Inu nebo Jezevčík. Vašemu mazlíčkovi poskytne pohodlí a bezpečí v každém ročním období.

Hlavní parametry:
- Rozměry: 73x90x73 cm
- Materiál: HPL laminát
- Vnitřní rozměry: 55x75 cm
- Vstupní dvířka: 23x36 cm
- Vhodná pro malá a střední plemena psů
- Tepelná izolace a ochrana před nepříznivým počasím
- Snadná údržba a čištění
- Odolná vůči zápachu a vodotěsná
- Voděodolná lexanová dvířka
- Jednoduchá montáž bez nářadí
- Hmotnost: 30 kg
Zobrazit více

Články odjinud