Luxusní psí bouda CUCCIA CLASSIC XL je ideálním útočištěm pro vašeho velkého psa. S rozměry 93x110x99 cm a sedlovou střechou poskytuje dostatek prostoru pro odpočinek a pohodlí. Vyrobená z vrstveného HPL laminátu s tepelnou izolací zaručuje ochranu proti nepříznivým povětrnostním podmínkám. Díky praktickým dvířkům je vstup chráněn a váš mazlíček zůstane v suchu a čistotě. HPL laminát je odolný, snadno se čistí a neabsorbuje pachy ani vlhkost, což zajišťuje dlouhou životnost a pohodlí vašemu psímu... Celý popis

Koupit za 16 999 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Luxusní psí bouda CUCCIA CLASSIC XL je ideálním útočištěm pro vašeho velkého psa. S rozměry 93x110x99 cm a sedlovou střechou poskytuje dostatek prostoru pro odpočinek a pohodlí. Vyrobená z vrstveného HPL laminátu s tepelnou izolací zaručuje ochranu proti nepříznivým povětrnostním podmínkám. Díky praktickým dvířkům je vstup chráněn a váš mazlíček zůstane v suchu a čistotě. HPL laminát je odolný, snadno se čistí a neabsorbuje pachy ani vlhkost, což zajišťuje dlouhou životnost a pohodlí vašemu psímu kamarádovi.

Hlavní parametry:
- Rozměry: 93x110x99 cm
- Materiál: HPL laminát
- Tepelná izolace
- Vhodná pro velká plemena psů
- Snadná montáž bez nářadí
- Vodotěsná a odolná vůči zápachu
- Váha: 51 kg
- Vnitřní rozměry: 75x95 cm
- Rozměry vstupních dvířek: 33x56 cm
Zobrazit více

Články odjinud