Přineste svému tréninku skákání na novou úroveň s těmito praktickými plastovými háčky na skočky! S jejich pomocí můžete jednoduše vytvořit vlastní tréninkový parkour a zdokonalit své skokanské schopnosti. Tyto háčky lze snadno nacvaknout na bočnici s průměrem 32 mm a díky jejich kompatibilitě s Tréninkovými skokovými překážkami si můžete vytvořit různé obtížnostní úrovně cvičení. Buďte kreativní a posuňte svůj trénink na další level s těmito praktickými háčky na skočky! Hlavní parametry: - Materiál:... Celý popis

Koupit za 135 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Přineste svému tréninku skákání na novou úroveň s těmito praktickými plastovými háčky na skočky! S jejich pomocí můžete jednoduše vytvořit vlastní tréninkový parkour a zdokonalit své skokanské schopnosti. Tyto háčky lze snadno nacvaknout na bočnici s průměrem 32 mm a díky jejich kompatibilitě s Tréninkovými skokovými překážkami si můžete vytvořit různé obtížnostní úrovně cvičení. Buďte kreativní a posuňte svůj trénink na další level s těmito praktickými háčky na skočky!

Hlavní parametry:
- Materiál: plast
- Průměr pro nacvaknutí na bočnici: 32 mm
- Kompatibilita s Tréninkovými skokovými překážkami
Zobrazit více

Články odjinud