Zvýrazněte důležité informace ve vašem domě nebo kanceláři s touto výstražnou plastovou tabulkou na vrata. S jejími rozměry 21 x 14,5 cm je ideální pro umístění na jakémkoli typu dveří. Díky jasným a kontrastním barvám a výrazným symbolům je tato tabulka snadno viditelná a upozorní každého, kdo vstupuje do místnosti, na důležitá pravidla nebo bezpečnostní pokyny. Buďte v bezpečí a dobře informováni s touto praktickou výstražnou tabulkou na vrata. Hlavní parametry: - Materiál: plast - Velikost:... Celý popis

Koupit za 59 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Zvýrazněte důležité informace ve vašem domě nebo kanceláři s touto výstražnou plastovou tabulkou na vrata. S jejími rozměry 21 x 14,5 cm je ideální pro umístění na jakémkoli typu dveří. Díky jasným a kontrastním barvám a výrazným symbolům je tato tabulka snadno viditelná a upozorní každého, kdo vstupuje do místnosti, na důležitá pravidla nebo bezpečnostní pokyny. Buďte v bezpečí a dobře informováni s touto praktickou výstražnou tabulkou na vrata.

Hlavní parametry:
- Materiál: plast
- Velikost: 21 x 14,5 cm
- Výstražný design pro snadnou viditelnost
Zobrazit více

Články odjinud