Tato robustní dřevěná psí bouda je ideálním útočištěm pro vašeho čtyřnohého přítele, kterého ochrání před nepřízní počasí a poskytne mu pohodlné místo k odpočinku. Rám z masivního dřeva zajišťuje stabilitu a odolnost, zatímco zelená tkanina střechy je odolná vůči povětrnostním vlivům a chrání proti dešti. Díky jednoduché montáži můžete psí bouda bude rychle připravena k použití a díky svému rustikálnímu designu dodá vaší zahradě zvláštní kouzlo. Hlavní parametry: - Barva: hnědá a zelená - Materiál:... Celý popis

Koupit za 4 609 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Tato robustní dřevěná psí bouda je ideálním útočištěm pro vašeho čtyřnohého přítele, kterého ochrání před nepřízní počasí a poskytne mu pohodlné místo k odpočinku. Rám z masivního dřeva zajišťuje stabilitu a odolnost, zatímco zelená tkanina střechy je odolná vůči povětrnostním vlivům a chrání proti dešti. Díky jednoduché montáži můžete psí bouda bude rychle připravena k použití a díky svému rustikálnímu designu dodá vaší zahradě zvláštní kouzlo.

Hlavní parametry:
- Barva: hnědá a zelená
- Materiál: rám z masivního borového/jedlového dřeva, práškově lakované železné pletivo, překližka
- Rozměry: 120 x 77 x 86 cm (D x Š x V)
- Střecha potažená voděodolnou tkaninou (100% polyester)
- Vhodné pro psy
Zobrazit více

Parametry

Výrobce vidaXL

Články odjinud