Držák sloupku ve tvaru H je ideální pro upevnění lehkých až středně těžkých dřevěných konstrukcí, jako jsou přístřešky, stříšky na auto nebo altány. Vyroben z pevného ocelového plechu a celý povrch je žárově pozinkovaný pro optimální ochranu proti korozi a zajištění dlouhé životnosti. Tento držák se snadno připevňuje pomocí běžně dostupných šestihranných šroubů do dřeva nebo stavebních šroubů M10. Hlavní parametry: - Tloušťka materiálu: 5 mm - Upnutí sloupku (ŠxHxV): 91 x 60 x 295 mm - Vhodný pro... Celý popis

Koupit za 277 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Držák sloupku ve tvaru H je ideální pro upevnění lehkých až středně těžkých dřevěných konstrukcí, jako jsou přístřešky, stříšky na auto nebo altány. Vyroben z pevného ocelového plechu a celý povrch je žárově pozinkovaný pro optimální ochranu proti korozi a zajištění dlouhé životnosti. Tento držák se snadno připevňuje pomocí běžně dostupných šestihranných šroubů do dřeva nebo stavebních šroubů M10.

Hlavní parametry:
- Tloušťka materiálu: 5 mm
- Upnutí sloupku (ŠxHxV): 91 x 60 x 295 mm
- Vhodný pro 90mm dřevěný sloupek, minimální rozměr sloupku 60 x 90 mm
- Průměr upevňovacích otvorů: 12 mm
- Celkové rozměry (ŠxHxV): 101 x 60 x 600 mm
- Hmotnost: 3,19 kg
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Dema

Určitě si přečtěte

Články odjinud