S L profily je možné snadno a rychle vytvářet jak jednoduché, tak i složité spoje díky jejich množství vyvrtaných otvorů. Jsou ideální pro montáž střešních vazníků a dalších konstrukcí, kde je potřeba pevné a spolehlivé spojení. Díky jejich univerzálnosti jsou L profily oblíbenou volbou nejen u profesionálů, ale i u domácích kutilů. Hlavní parametry: - Materiál: Pozinkovaný plech Z275 - Vhodné pro jednoduché i složité spoje - Ideální pro montáž střešních vazníků - Univerzální použití pro různé... Celý popis

Koupit za 5 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

S L profily je možné snadno a rychle vytvářet jak jednoduché, tak i složité spoje díky jejich množství vyvrtaných otvorů. Jsou ideální pro montáž střešních vazníků a dalších konstrukcí, kde je potřeba pevné a spolehlivé spojení. Díky jejich univerzálnosti jsou L profily oblíbenou volbou nejen u profesionálů, ale i u domácích kutilů.

Hlavní parametry:
- Materiál: Pozinkovaný plech Z275
- Vhodné pro jednoduché i složité spoje
- Ideální pro montáž střešních vazníků
- Univerzální použití pro různé konstrukce a projekty
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Domax

Určitě si přečtěte

Články odjinud