Vylepšete a zpevněte své dřevěné konstrukce s patkami sloupku PSP 90! Tyto patky mají čtvercovou základnu pro snadné a stabilní uchycení. Jsou vyrobeny z kvalitní žárově zinkované oceli o síle 1,8 mm, což zajišťuje jejich odolnost a dlouhou životnost. S možností upevnění pomocí vrutů, šroubů nebo kotev M10 jsou tyto patky skvělým řešením pro vaše stavební projekty. Buďte si jisti, že vaše konstrukce budou pevné a spolehlivé s patkami sloupku PSP 90! Hlavní parametry: - Materiál: žárově zinkovaná... Celý popis

Koupit za 106 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Vylepšete a zpevněte své dřevěné konstrukce s patkami sloupku PSP 90! Tyto patky mají čtvercovou základnu pro snadné a stabilní uchycení. Jsou vyrobeny z kvalitní žárově zinkované oceli o síle 1,8 mm, což zajišťuje jejich odolnost a dlouhou životnost. S možností upevnění pomocí vrutů, šroubů nebo kotev M10 jsou tyto patky skvělým řešením pro vaše stavební projekty. Buďte si jisti, že vaše konstrukce budou pevné a spolehlivé s patkami sloupku PSP 90!

Hlavní parametry:
- Materiál: žárově zinkovaná ocel
- Síla materiálu: 1,8 mm
- Upevnění: vruty, šrouby nebo kotev M10
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Domax
Druh patky

Články odjinud