Patka sloupku "U" široká Zn Domax PSS je ideálním řešením pro pevné a spolehlivé připevnění dřevěných hranolů do betonu. Díky svému tvaru ve stylu "U" a tlusté vrstvě žárového zinku poskytuje nejen optimální odstup mezi dřevem a podložím, ale také zajišťuje ochranu proti vlhkosti a dlouhodobému opotřebení. Patka je vyrobena z kvalitního materiálu S235 s povrchem žárového zinku, což zaručuje její odolnost a stabilitu i při velkých zatíženích. Díky možnosti instalace zabetonováním, vsazením do předvrtaného... Celý popis

Koupit za 219 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Patka sloupku "U" široká Zn Domax PSS je ideálním řešením pro pevné a spolehlivé připevnění dřevěných hranolů do betonu. Díky svému tvaru ve stylu "U" a tlusté vrstvě žárového zinku poskytuje nejen optimální odstup mezi dřevem a podložím, ale také zajišťuje ochranu proti vlhkosti a dlouhodobému opotřebení. Patka je vyrobena z kvalitního materiálu S235 s povrchem žárového zinku, což zaručuje její odolnost a stabilitu i při velkých zatíženích.

Díky možnosti instalace zabetonováním, vsazením do předvrtaného otvoru a následným zalepením montážním lepidlem nebo chemickou kotvou je montáž patky snadná a efektivní. Patka sloupku "U" široká Zn Domax PSS je vhodná pro použití s různými typy vrutů do dřeva o průměru 10mm nebo 12mm, stejně jako s tesařskými hřebíky Anchor o průměru 4mm.

S tímto kvalitním a spolehlivým produktem od Domax si můžete být jisti, že vaše konstrukce bude stabilní, bezpečná a odolná i v náročných podmínkách.

Hlavní parametry:
- Tvar: "U"
- Materiál: S235 + žárový zinek
- Povrchová úprava: žárový zinek
- Průměr pro připevnění: vruty do dřeva 10mm/12mm, tesařské hřebíky Anchor 4mm
- Instalace: zabetonováním, vsazením do předvrtaného otvoru a zalepením
- Dokumenty ke stažení: Certifikát ETA
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Domax

Určitě si přečtěte

Články odjinud