Patka sloupku "U" široká Zn Domax PSS je ideálním řešením pro pevné a stabilní připevnění dřevěných hranolů do betonu. Díky svému tvaru "U" umožňuje snadnou instalaci buď zabetonováním nebo vsazením do předvrtaného otvoru a zalepením montážním lepidlem či chemickou kotvou. Tato patka zajišťuje správnou vzdálenost dřeva od podloží konstrukce a umožňuje přenos velkých zatížení. Díky tlusté vrstvě žárového zinku je zabezpečena odolnost proti dlouhodobému působení vlhkosti. Patka je vyrobena z materiálu... Celý popis

Koupit za 109 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Patka sloupku "U" široká Zn Domax PSS je ideálním řešením pro pevné a stabilní připevnění dřevěných hranolů do betonu. Díky svému tvaru "U" umožňuje snadnou instalaci buď zabetonováním nebo vsazením do předvrtaného otvoru a zalepením montážním lepidlem či chemickou kotvou. Tato patka zajišťuje správnou vzdálenost dřeva od podloží konstrukce a umožňuje přenos velkých zatížení. Díky tlusté vrstvě žárového zinku je zabezpečena odolnost proti dlouhodobému působení vlhkosti. Patka je vyrobena z materiálu S235 s žárovým zinkem, což zaručuje dlouhou životnost a spolehlivost. Pro připevnění lze použít vruty do dřeva o průměru 10 mm nebo 12 mm, stejně jako tesařské hřebíky Anchor o průměru 4 mm. K tomuto produktu je k dispozici certifikát ETA pro snadnou kontrolu kvality a bezpečnosti.

Hlavní parametry:
- Tvar: "U"
- Materiál: S235 + žárový zinek
- Připevnění: vruty do dřeva 10 mm/12 mm, tesařské hřebíky Anchor 4 mm
- Odolnost: proti dlouhodobému působení vlhkosti
- Certifikace: ETA
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Domax
Druh patky

Určitě si přečtěte

Články odjinud