Univerzální kovové upevňovací držáky pro trámy - ideální pomocníci při stavbě nebo renovaci! Díky jejich variabilní velikosti, která odpovídá běžně dostupným profilům trámů na trhu, jsou tyto držáky skvělým řešením pro každého kutila či profesionála. Navíc díky jejich robustní konstrukci a velkým průměrům otvorů jsou perfektní i pro připevnění trámů k betonovým stěnám. S těmito upevňovacími držáky budete mít jistotu, že vaše konstrukce bude pevná a spolehlivá. Hlavní parametry: - Vyrobeno z kvalitního... Celý popis

Koupit za 56 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Univerzální kovové upevňovací držáky pro trámy - ideální pomocníci při stavbě nebo renovaci! Díky jejich variabilní velikosti, která odpovídá běžně dostupným profilům trámů na trhu, jsou tyto držáky skvělým řešením pro každého kutila či profesionála. Navíc díky jejich robustní konstrukci a velkým průměrům otvorů jsou perfektní i pro připevnění trámů k betonovým stěnám. S těmito upevňovacími držáky budete mít jistotu, že vaše konstrukce bude pevná a spolehlivá.

Hlavní parametry:
- Vyrobeno z kvalitního kovu
- Dostupné v několika desítkách velikostí
- Velké průměry otvorů pro snadné upevnění trámů
- Univerzální design odpovídající běžným profilům trámů
- Ideální pro použití při stavbě nebo renovaci
- Robustní konstrukce pro dlouhou životnost
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Domax

Články odjinud