S pamlskovníkem Dog Activity Baggy Snack 2v1 si vaši čtyřnozí kamarádi užijí spoustu zábavy a odměn za svou šikovnost. Tento praktický pamlskovník kombinuje tréninkovou tašku s pamlskovníkem do jednoho kompaktního designu, který usnadní trénink a odměňování vašeho psa. Díky různým kapsičkám a přihrádkám můžete snadno skrýt pamlsky a vytvářet různé obtížnostní úrovně pro vašeho psa. Navíc je pamlskovník vyroben z odolného materiálu, který snese i hravé skákání a žvýkání. S Dog Activity Baggy Snack... Celý popis

Koupit za 159 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

S pamlskovníkem Dog Activity Baggy Snack 2v1 si vaši čtyřnozí kamarádi užijí spoustu zábavy a odměn za svou šikovnost. Tento praktický pamlskovník kombinuje tréninkovou tašku s pamlskovníkem do jednoho kompaktního designu, který usnadní trénink a odměňování vašeho psa. Díky různým kapsičkám a přihrádkám můžete snadno skrýt pamlsky a vytvářet různé obtížnostní úrovně pro vašeho psa. Navíc je pamlskovník vyroben z odolného materiálu, který snese i hravé skákání a žvýkání. S Dog Activity Baggy Snack 2v1 bude trénink psa nejen efektivní, ale i zábavný pro oba.

Hlavní parametry:
- Kombinuje tréninkovou tašku s pamlskovníkem
- Různé kapsičky a přihrádky pro skrývání pamlsků
- Odolný materiál pro dlouhou životnost
- Ideální pro trénink a odměňování psa
Zobrazit více

Články odjinud