Zajištěte bezpečnost vašeho domácího mazlíčka za každé situace s tímto svítícím kovovým přívěskem na obojek pro psy a kočky. S velikostí pouhých 1 cm je tento přívěsek skvělým řešením pro zlepšení viditelnosti a bezpečnosti vašeho mazlíčka za tmy nebo za snížené viditelnosti. Díky blikajícímu červenému a modrému světlu bude váš mazlíček vždy dobře viditelný. Tento přívěsek je vyroben z kovu, což zajišťuje jeho odolnost vůči stříkající vodě. Součástí výrobku je 1 sada baterií (3ks x LR41), které... Celý popis

Koupit za 67 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Zajištěte bezpečnost vašeho domácího mazlíčka za každé situace s tímto svítícím kovovým přívěskem na obojek pro psy a kočky. S velikostí pouhých 1 cm je tento přívěsek skvělým řešením pro zlepšení viditelnosti a bezpečnosti vašeho mazlíčka za tmy nebo za snížené viditelnosti.

Díky blikajícímu červenému a modrému světlu bude váš mazlíček vždy dobře viditelný. Tento přívěsek je vyroben z kovu, což zajišťuje jeho odolnost vůči stříkající vodě. Součástí výrobku je 1 sada baterií (3ks x LR41), které zajistí až 30 hodin svícení. Pro spuštění přívěsku stačí odstranit pojistku baterie a otočením hlavní části výrobku zapnout nebo vypnout světlo. S tímto svítícím přívěskem budete mít jistotu, že váš mazlíček bude vždy v bezpečí a dobře viditelný, ať už jste venku ve tmě nebo ve špatných světelných podmínkách.

Hlavní parametry:
- Blikající červené a modré světlo
- Vyrobeno z kovu
- Odolné vůči stříkající vodě
- 1 sada baterií (3ks x LR41) součástí výrobku
- Svítí až 30 hodin
- Možnost zapnutí a vypnutí otočením hlavní části výrobku
Zobrazit více

Články odjinud