Řada dummy pro lovecké psy Original Clone®️ je ideálním pomocníkem pro trénink vašeho loveckého psa! Navržena anglickou společností Dog & Field s důrazem na realistickou simulaci lovného ptactva, tyto dummíky s potiskem připomínajícím peří poskytnou vašemu psu skvělý zážitek z tréninku. Dummy jsou nezbytným prvkem při výcviku loveckých psů, umožňují snadné cvičení přinášení a předávky. Ale nejen lovci ocení tyto dummíky - jsou skvělou zábavou i pro nelovce, kteří chtějí aktivovat svého psa a využít... Celý popis

Koupit za 449 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Řada dummy pro lovecké psy Original Clone®️ je ideálním pomocníkem pro trénink vašeho loveckého psa! Navržena anglickou společností Dog & Field s důrazem na realistickou simulaci lovného ptactva, tyto dummíky s potiskem připomínajícím peří poskytnou vašemu psu skvělý zážitek z tréninku.

Dummy jsou nezbytným prvkem při výcviku loveckých psů, umožňují snadné cvičení přinášení a předávky. Ale nejen lovci ocení tyto dummíky - jsou skvělou zábavou i pro nelovce, kteří chtějí aktivovat svého psa a využít jeho přirozené lovecké instinkty.

Vyrobena z odolného a nepromokavého plátna s rovnoměrně rozloženou výplní, dummy jsou navrženy tak, aby pes uchopil aport správným způsobem. Díky možnosti postavení do svislé polohy jsou skvělým nástrojem pro trénink různých dovedností, jako jsou linií a blindů.

Hlavní parametry:
- Váha: 500g
- Obvod: 23cm
- Materiál: Canvas

Ujistěte se, že dummy není používán jako hračka a že váš pes není s ním nechán bez dozoru. Po tréninku je doporučeno dummy nechat schnout na suchém místě a při potřebě očistit kartáčem či houbičkou pod tekoucí vodou. S Original Clone®️ Dummy bude trénink vašeho psa efektivní a zábavný zároveň!
Zobrazit více

Články odjinud