DOG GPS X20

0 %
Stars
(0 hodnocení)

S DOG GPS X20 už se nemusíte bát ztráty svého psa ani na dlouhých výletech. Toto inovativní zařízení vám umožní snadno lokalizovat vašeho čtyřnohého kamaráda až na vzdálenost 20 km. Díky vysílači umístěnému na obojku psa a ručnímu přijímači budete mít neustálý přehled o tom, kde se váš pes nachází a v jaké vzdálenosti je od vás. Vysílač využívá signálů GPS a radiofrekvencí k přesnému určení polohy psa a odesílá tyto informace do přijímače psovoda. Na displeji přijímače snadno zjistíte sílu signálu,... Celý popis

Koupit za 9 999 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

S DOG GPS X20 už se nemusíte bát ztráty svého psa ani na dlouhých výletech. Toto inovativní zařízení vám umožní snadno lokalizovat vašeho čtyřnohého kamaráda až na vzdálenost 20 km. Díky vysílači umístěnému na obojku psa a ručnímu přijímači budete mít neustálý přehled o tom, kde se váš pes nachází a v jaké vzdálenosti je od vás. Vysílač využívá signálů GPS a radiofrekvencí k přesnému určení polohy psa a odesílá tyto informace do přijímače psovoda.

Na displeji přijímače snadno zjistíte sílu signálu, přesnost GPS pozice a stav baterií vysílače i přijímače. Kromě základní funkcionality nabízí DOG GPS X20 i další užitečné funkce. Díky vestavěnému kompasu snadno určíte směr, kterým se váš pes vydal. Funkce FENCE vám poskytne informaci, kdy váš pes překročil stanovenou vzdálenost od vás, a díky funkci BEEPER rychle zjistíte, zda se váš pes pohybuje nebo je na místě.

Hlavní parametry:
- Vzdálenost lokalizace až 20 km
- Vysílač na obojku psa a ruční přijímač
- Využití signálů GPS a radiofrekvencí
- Displej s informacemi o síle signálu, přesnosti GPS, stavu baterií
- Funkce kompasu, FENCE a BEEPER pro snadnější sledování psa
Zobrazit více

Parametry

Výrobce VNT electronics

Články odjinud