DogTrace d-control 1602

100 %
Stars
(2 hodnocení)

Elektronický výcvikový obojek d-control 1642 je skvělým pomocníkem při tréninku vašeho psa, bez ohledu na jeho plemeno. S dosahem až 1600 metrů a možností ovládat až 2 psy najednou je ideální volbou pro výcvik základních povelů. Vysílač je vybaven funkcemi zvuku, světla s 8 režimy a 5 režimy vibrací, které jsou snadno nastavitelné na podsvíceném displeji. Hlavní parametry: - Dosah až 1600 m - Funkce: vibrace, světlo, zvuk - Možnost ovládat 2 psy - Materiál řemene: tkaný - Velikost řemene: 75 cm... Celý popis

Koupit za 6 839 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Elektronický výcvikový obojek d-control 1642 je skvělým pomocníkem při tréninku vašeho psa, bez ohledu na jeho plemeno. S dosahem až 1600 metrů a možností ovládat až 2 psy najednou je ideální volbou pro výcvik základních povelů. Vysílač je vybaven funkcemi zvuku, světla s 8 režimy a 5 režimy vibrací, které jsou snadno nastavitelné na podsvíceném displeji.

Hlavní parametry:
- Dosah až 1600 m
- Funkce: vibrace, světlo, zvuk
- Možnost ovládat 2 psy
- Materiál řemene: tkaný
- Velikost řemene: 75 cm
- Vodotěsný přijímač s rozměry 64 x 43 x 34 mm a váhou 55 g
- Podsvícený LCD displej pro snadnou kontrolu stavu baterie
- Možnost nastavení 5 režimů vibrací a 8 režimů světla
- Životnost baterií až 12 měsíců
- Možnost zavěšení vysílače na opasek
- Funkce zvuku pro výstrahu a přivolání psa
- Funkce světla pro snadnou lokalizaci psa ve tmě
- Funkce vibrace pro diskrétní přivolání a výcvik citlivých psů

S tímto výcvikovým obojkem můžete efektivně trénovat svého psa pomocí různých režimů vibrací a světelných signálů. Díky možnosti nastavitelných režimů můžete psa odměnit nebo napomenout v souladu s jeho chováním. Obojek je navržen tak, aby byl snadno ovladatelný a efektivní při výcviku psa. Buďte lepším páníčkem a naučte svého psa novým dovednostem s pomocí elektronického výcvikového obojku d-control 1642.
Zobrazit více

Články odjinud