DogTrace d-control 602

100 %
Stars
(1 hodnocení)

Sada Dogtrace D-Control 602 je ideálním pomocníkem pro trénink a výcvik vašich psů. S funkcemi zvuku, 30 úrovněmi impulzu a speciálním Boosterem máte možnost individuálně nastavit intenzitu korekcí podle potřeb každého čtyřnohého kamaráda. S dosahem až 600 m můžete cvičit jak doma, tak i venku v terénu. Plně ponořitelný přijímač, magnetické zapnutí, LCD displej a tlačítka pro jednotlivé funkce zvyšují pohodlí a efektivitu výcviku. Navíc získáte užitečné tipy a rady na přiloženém DVD. Hlavní parametry:... Celý popis

Koupit za 5 604 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Sada Dogtrace D-Control 602 je ideálním pomocníkem pro trénink a výcvik vašich psů. S funkcemi zvuku, 30 úrovněmi impulzu a speciálním Boosterem máte možnost individuálně nastavit intenzitu korekcí podle potřeb každého čtyřnohého kamaráda. S dosahem až 600 m můžete cvičit jak doma, tak i venku v terénu. Plně ponořitelný přijímač, magnetické zapnutí, LCD displej a tlačítka pro jednotlivé funkce zvyšují pohodlí a efektivitu výcviku. Navíc získáte užitečné tipy a rady na přiloženém DVD.

Hlavní parametry:
- Ponořitelný přijímač
- Magnetický systém ON/OFF
- Tlačítko pro každou funkci zvlášť
- 30 úrovní korekčního impulsu
- Dosah až 600 m
- 2 délky elektrod
- LCD podsvícený displej
- Možnost zavěšení vysílačky na opasek

Cvičte svého psa s jistotou a jednoduchostí díky Dogtrace D-Control 602. S možností kombinace zvukových signálů a impulzů, a funkcí Booster pro extrémní situace, budete mít kontrolu nad výcvikem vašeho mazlíčka. Obojek je vhodný pro citlivé i temperamentní psy, s možností individuálního nastavení intenzity korekcí. S vysokou výdrží baterií a vodotěsným provedením je Dogtrace ideální volbou pro každodenní trénink vašich psích parťáků.
Zobrazit více

Články odjinud