S DOG GPS X20 obojkem pro psa budete mít možnost sledovat svého psa až na vzdálenost 20 km. Toto zařízení se skládá z vysílače umístěného na obojku psa a přijímače v neonové oranžové barvě, na kterém psovod monitoruje vzdálenost a směr k poloze psa. Vysílač získává svoji polohu z družic GPS a pomocí radiofrekvenčního signálu informuje přijímač psovoda o poloze psa. Na displeji přijímače lze sledovat sílu RF signálu, přesnost GPS pozice a stav akumulátorů vysílače i přijímače. DOG GPS X20 disponuje... Celý popis

Koupit za 9 999 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

S DOG GPS X20 obojkem pro psa budete mít možnost sledovat svého psa až na vzdálenost 20 km. Toto zařízení se skládá z vysílače umístěného na obojku psa a přijímače v neonové oranžové barvě, na kterém psovod monitoruje vzdálenost a směr k poloze psa. Vysílač získává svoji polohu z družic GPS a pomocí radiofrekvenčního signálu informuje přijímač psovoda o poloze psa. Na displeji přijímače lze sledovat sílu RF signálu, přesnost GPS pozice a stav akumulátorů vysílače i přijímače.

DOG GPS X20 disponuje také funkcemi jako je kompas, FENCE – akustická hranice a BEEPER, který vám pomůže zjistit, zda je váš pes v pohybu nebo stojí na místě. Přijímač umožňuje uložení aktuální pozice a následné navigování k této pozici (funkce waypoint).

**Hlavní parametry:**
- Dosah až 20 km mezi vysílačem a přijímačem
- Možnost sledování až 9 psů na jednom přijímači
- Nejmodernější technologie s vysokou citlivostí GPS
- Dobře čitelný displej přijímače
- Plně vodotěsný přijímač i vysílač
- Dlouhá výdrž akumulátorů (více než 40 hodin)
- Funkce kompas, FENCE a BEEPER
- Funkce waypoint pro navigaci k uloženým bodům
- Funkce CAR mode pro použití přijímače ve vozidle
- Rychlý start přijímače
- Nejmenší a nejlehčí obojek z konkurenčních zařízení
- Jednoduché ovládání

Balení obsahuje přijímač s akumulátorem, klips pro zavěšení, vysílač s akumulátorem a plastovým oranžovým řemenem, napájecí adaptér s USB kabely, šňůrku pro zavěšení přijímače, návod a záruční list, a kufr pro snadné přenášení.
Zobrazit více

Články odjinud