Dogtrace D-Control Professional 2000 Mini je ideální volbou pro profesionální výcvik psů. S výbavou 2 tónových signálů, 4 úrovní vibrací a 40 stupňů impulzů poskytuje široké možnosti nastavení pro optimální trénink. S dosahem 2000 m a možností cvičit až 2 psy najednou je vhodný i pro náročné podmínky. Vodotěsný přijímač, snadné ovládání díky tlačítkům pro každou funkci a přiložené DVD s užitečnými radami pro výcvik dodávají tomuto zařízení značnou hodnotu. Hlavní parametry: - Vodotěsný přijímač... Celý popis

Koupit za 6 499 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Dogtrace D-Control Professional 2000 Mini je ideální volbou pro profesionální výcvik psů. S výbavou 2 tónových signálů, 4 úrovní vibrací a 40 stupňů impulzů poskytuje široké možnosti nastavení pro optimální trénink. S dosahem 2000 m a možností cvičit až 2 psy najednou je vhodný i pro náročné podmínky. Vodotěsný přijímač, snadné ovládání díky tlačítkům pro každou funkci a přiložené DVD s užitečnými radami pro výcvik dodávají tomuto zařízení značnou hodnotu.

Hlavní parametry:
- Vodotěsný přijímač
- Odolná konstrukce
- Magnetický systém ON/OFF pro snadné zapnutí a vypnutí
- 5 úrovní vibrací
- 8 světelných režimů
- Dosah až 2000 m
- 2 délky elektrod
- LCD podsvícený displej
- Možnost trénovat až 2 psy současně
- Vysoká výdrž baterií až 6 - 12 měsíců
- Možnost zavěšení vysílačky na opasek

Dogtrace D-Control 2000 Professional Mini je spolehlivým partnerem pro efektivní výcvik psů. S širokým spektrem funkcí a možností nastavení je ideální pro profesionální využití i pro běžné domácí použití. Vodotěsný přijímač, snadné ovládání a dlouhá výdrž baterií zaručují pohodlí a spolehlivost během tréninku. S dosahem až 2000 m a možností trénovat až 2 psy najednou je tento výcvikový obojek skvělou volbou pro každého majitele psa, který si přeje efektivní a bezpečný trénink svého chlupatého kamaráda.
Zobrazit více

Články odjinud