Získejte ty nejlepší kontaktní body pro elektronické obojky d-control pro vašeho psa! Nerezové kontaktní body jsou navrženy tak, aby poskytovaly spolehlivý kontakt a pohodlí pro vašeho chlupatého kamaráda. S délkou 10 mm jsou ideální pro plemena psů s krátkou srstí, aby se zajistilo správné fungování obojku. Balení obsahuje 2 kusy nerezových kontaktních bodů, abyste měli vždy náhradní kus po ruce. Mějte na paměti, že tyto kontaktní body nejsou kompatibilní s řadou obojků proti štěkání d-mute. Optimalizujte... Celý popis

Koupit za 99 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Získejte ty nejlepší kontaktní body pro elektronické obojky d-control pro vašeho psa! Nerezové kontaktní body jsou navrženy tak, aby poskytovaly spolehlivý kontakt a pohodlí pro vašeho chlupatého kamaráda. S délkou 10 mm jsou ideální pro plemena psů s krátkou srstí, aby se zajistilo správné fungování obojku. Balení obsahuje 2 kusy nerezových kontaktních bodů, abyste měli vždy náhradní kus po ruce. Mějte na paměti, že tyto kontaktní body nejsou kompatibilní s řadou obojků proti štěkání d-mute. Optimalizujte výkon elektronického obojku pro vašeho psa s těmito kvalitními kontaktními body!

Hlavní parametry:
- Materiál: nerezová ocel
- Délka: 10 mm
- Počet kusů v balení: 2
- Kompatibilita: elektronické obojky d-control
Zobrazit více

Články odjinud