S pomocí tohoto magnetu můžete snadno zapínat a vypínat výcvikové obojky d-control, měnit režimy u modelů d-mute / d-mute small a ovládat neviditelné ploty d-fence. Jeho kompaktní velikost a jednoduché ovládání ho činí skvělým doplňkem pro vaše elektronické zařízení. Balení obsahuje samotný magnet a praktickou šňůrku, abyste ho měli vždy po ruce. Prosím, pamatujte, že tento produkt dodáváme pouze jako příslušenství ke koupi výcvikového obojku a nelze ho zakoupit samostatně. Hlavní parametry: -... Celý popis

Koupit za 59 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

S pomocí tohoto magnetu můžete snadno zapínat a vypínat výcvikové obojky d-control, měnit režimy u modelů d-mute / d-mute small a ovládat neviditelné ploty d-fence. Jeho kompaktní velikost a jednoduché ovládání ho činí skvělým doplňkem pro vaše elektronické zařízení. Balení obsahuje samotný magnet a praktickou šňůrku, abyste ho měli vždy po ruce. Prosím, pamatujte, že tento produkt dodáváme pouze jako příslušenství ke koupi výcvikového obojku a nelze ho zakoupit samostatně.

Hlavní parametry:
- Slouží k zapínání a vypínání výcvikových obojků d-control
- Umožňuje změnu režimů u modelů d-mute / d-mute small
- Použitelný pro ovládání neviditelných plotů d-fence
- Dodáváno v balení s šňůrkou
Zobrazit více

Články odjinud