Pokud hledáte kvalitní a trvanlivý pešek pro vašeho čtyřnohého kamaráda, pak máme pro vás skvělou volbu! Tento pešek je vyroben z přírodního materiálu - juty, což z něj činí pevný a odolný při každodenním používání. Jeho tvrdá struktura zaručuje, že se nezmáčkne a vydrží i náročné hry či trénink. Díky své univerzálnosti je ideální pro nošení, aportování nebo jako odměna při cvičení. Pešek je navíc stylový díky kombinaci hnědé juty s černým prošitím. Hlavní parametry: - Materiál: juta - Barva: hnědá... Celý popis

Koupit za 159 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Pokud hledáte kvalitní a trvanlivý pešek pro vašeho čtyřnohého kamaráda, pak máme pro vás skvělou volbu! Tento pešek je vyroben z přírodního materiálu - juty, což z něj činí pevný a odolný při každodenním používání. Jeho tvrdá struktura zaručuje, že se nezmáčkne a vydrží i náročné hry či trénink. Díky své univerzálnosti je ideální pro nošení, aportování nebo jako odměna při cvičení. Pešek je navíc stylový díky kombinaci hnědé juty s černým prošitím.

Hlavní parametry:
- Materiál: juta
- Barva: hnědá juta s černým prošitím
- Délka peška: cca 18 cm
- Průměr peška: cca 4 cm
- Délka ucha: cca 18,5 cm
- Váha: cca 80 g
- Přibližné rozměry kvůli ruční práci a přírodnímu materiálu
Zobrazit více

Články odjinud