Představujeme vám pohodlné a stylové modré ušáky, které vám zaručí maximální pohodlí a teplo v chladných dnech. Tyto ušáky jsou vyrobeny z kvalitní bavlny s příměsí polyesteru, což zajišťuje jejich odolnost a dlouhou životnost. Díky plnění polyuretanovou pěnou jsou měkké a pohodlné na nošení po celý den. Délka každého ucha je cca 18 cm a celkové rozměry jsou 5 x 22 cm, což zaručuje skvělé přilnutí k uším a ochranu proti chladu. S váhou pouhých 100 g budete mít pocit, že ušáky vůbec nenosíte. Skvělý... Celý popis

Koupit za 179 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Představujeme vám pohodlné a stylové modré ušáky, které vám zaručí maximální pohodlí a teplo v chladných dnech. Tyto ušáky jsou vyrobeny z kvalitní bavlny s příměsí polyesteru, což zajišťuje jejich odolnost a dlouhou životnost. Díky plnění polyuretanovou pěnou jsou měkké a pohodlné na nošení po celý den. Délka každého ucha je cca 18 cm a celkové rozměry jsou 5 x 22 cm, což zaručuje skvělé přilnutí k uším a ochranu proti chladu. S váhou pouhých 100 g budete mít pocit, že ušáky vůbec nenosíte. Skvělý doplněk pro každodenní nošení, který vám zároveň dodá šmrnc do vašeho outfitu.

Hlavní parametry:
- Velikost: L - 5 x 22 cm
- Délka každého ucha: cca 18 cm
- Váha: cca 100 g
- Materiál: bavlna s příměsí polyesteru, plněné polyuretanovou pěnou
- Barva: modrá
Zobrazit více

Články odjinud