S plastovými terčíky pro označení zakázaných zón nebude žádný problém vytvořit jasně definované hranice pro vašeho psa. Tyto vymezující terčíky jsou ideální pro snadnější orientaci psa ve vymezeném prostoru, zejména pokud využíváte neviditelný plot d-fence. Stačí je umístit na vnitřní okraj výstražné zóny, kterou nastavíte pomocí generátoru, a vašemu psovi i vám bude jasné, kde je povolený pohyb a kde už ne. Aby se pes naučil respektovat hranice, je důležité ho postupně trénovat. Při prvním použití... Celý popis

Koupit za 219 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

S plastovými terčíky pro označení zakázaných zón nebude žádný problém vytvořit jasně definované hranice pro vašeho psa. Tyto vymezující terčíky jsou ideální pro snadnější orientaci psa ve vymezeném prostoru, zejména pokud využíváte neviditelný plot d-fence. Stačí je umístit na vnitřní okraj výstražné zóny, kterou nastavíte pomocí generátoru, a vašemu psovi i vám bude jasné, kde je povolený pohyb a kde už ne.

Aby se pes naučil respektovat hranice, je důležité ho postupně trénovat. Při prvním použití terčíků ho vezměte na vodítko a projděte s ním hranice výstražného pásma. Pokud překročí hranici, dostane výstražný zvukový impuls a vy mu jasně sdělte, že dělá něco zakázaného. Postupně ho naučte rozpoznávat výstražný a stimulační impuls a respektovat stanovené hranice.

S balením obsahujícím 8 ks terčíků máte dostatek materiálu pro vytvoření bezpečného prostoru pro vašeho psa. A až se pes naučí hranice respektovat, můžete terčíky jednoduše odstranit a váš pes bude mít jasno, kam může a kam už ne.

**Hlavní parametry:**
- Plastové terčíky pro označení zakázaných zón
- Ideální pro vymezení prostoru s neviditelným plotem d-fence
- Balení obsahuje 8 ks terčíků
- Pomáhá naučit psa respektovat stanovené hranice
- Snadná orientace psa ve vymezeném prostoru
Zobrazit více

Články odjinud