D-Mute Light - obojek proti štěkání pro střední a velké psy, který využívá inovativní technologii rozpoznávání štěkání prostřednictvím hlasivek psa, což minimalizuje falešné spuštění. S pěti úrovněmi korekcí zvuku a impulzů, které lze snadno ovládat pomocí magnetu, je tento obojek ideální volbou i pro temperamentní psy. Díky různým módům korekce a možnosti nastavení nabízí Dogtrace D-Mute Light maximální přizpůsobivost pro různé situace a typy psů. Hlavní parametry: - Rozpoznávání štěkání prostřednictvím... Celý popis

Koupit za 1 499 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

D-Mute Light - obojek proti štěkání pro střední a velké psy, který využívá inovativní technologii rozpoznávání štěkání prostřednictvím hlasivek psa, což minimalizuje falešné spuštění. S pěti úrovněmi korekcí zvuku a impulzů, které lze snadno ovládat pomocí magnetu, je tento obojek ideální volbou i pro temperamentní psy. Díky různým módům korekce a možnosti nastavení nabízí Dogtrace D-Mute Light maximální přizpůsobivost pro různé situace a typy psů.

Hlavní parametry:
- Rozpoznávání štěkání prostřednictvím hlasivek psa
- 5 úrovní korekcí zvuku a impulzů
- Možnost volby z 5 režimů korekce
- Snadné ovládání pomocí magnetu
- Ideální pro střední a velké psy
- Rozměry: 37 × 38 × 77 mm
- Napájení: Baterka CR2 3V
- Hmotnost: 67 g bez baterie
- Materiál: PVC
Zobrazit více

Články odjinud