Eliminujte nadměrné štěkání Vašeho psa s elektronickým obojkem d-mute small. Tento bezpečný a efektivní prostředek reaguje pouze na vibrace hlasivek psa, což zabraňuje falešné aktivaci. S pěti volitelnými režimy korekce štěkání, včetně akustického signálu a elektrické stimulace, můžete snadno nastavit citlivost a intenzitu. Obojek je kompaktní, voděodolný a vhodný pro malá a střední plemena psů. Moderní technologie a jednoduché ovládání zajistí, že Váš pes se naučí zůstat v tichosti bez zbytečného... Celý popis

Koupit za 1 299 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Eliminujte nadměrné štěkání Vašeho psa s elektronickým obojkem d-mute small. Tento bezpečný a efektivní prostředek reaguje pouze na vibrace hlasivek psa, což zabraňuje falešné aktivaci. S pěti volitelnými režimy korekce štěkání, včetně akustického signálu a elektrické stimulace, můžete snadno nastavit citlivost a intenzitu. Obojek je kompaktní, voděodolný a vhodný pro malá a střední plemena psů. Moderní technologie a jednoduché ovládání zajistí, že Váš pes se naučí zůstat v tichosti bez zbytečného stresu.

Hlavní parametry:
- Počet stimulačních impulsů: 5
- Materiál řemene: tkaný
- Velikost řemene: 25 mm × 70 cm
- Rozměry přijímače: 33 × 40 × 60 mm
- Hmotnost přijímače (bez baterie): 50 g
- Napájení přijímače: lithiová baterie CR2 3V
- Vodotěsnost: IP 67
Zobrazit více

Články odjinud