S novou pomůckou na trénink agility můžete svého psa připravit na skvělé výkony při překonávání překážek! Tato inovativní pomůcka byla navržena tak, aby podpořila správnou techniku skoku a zároveň motivovala psa k delším a vyšším skokům. Díky jednoduchému designu a snadnému použití můžete začít trénovat ihned a sledovat pokroky vašeho psa každým skokem. Buďte připraveni na skvělý trénink a ještě lepší výsledky s touto úžasnou pomůckou! Hlavní parametry: - Inovativní design podporující správnou... Celý popis

Koupit za 944 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

S novou pomůckou na trénink agility můžete svého psa připravit na skvělé výkony při překonávání překážek! Tato inovativní pomůcka byla navržena tak, aby podpořila správnou techniku skoku a zároveň motivovala psa k delším a vyšším skokům. Díky jednoduchému designu a snadnému použití můžete začít trénovat ihned a sledovat pokroky vašeho psa každým skokem. Buďte připraveni na skvělý trénink a ještě lepší výsledky s touto úžasnou pomůckou!

Hlavní parametry:
- Inovativní design podporující správnou techniku skoku
- Motivuje psa k delším a vyšším skokům
- Jednoduché použití pro pohodlný trénink
- Ideální pro trénink agility a zlepšení výkonu psa
Zobrazit více

Články odjinud