S novým těsněním pod víčko krabičky přijímače pro obojky d-mute, d-mute light a elektronický výcvikový obojek d-control professional se můžete vyhnout nepříjemnému prosakování vody nebo vlhkosti do zařízení. Toto drobné, avšak důležité příslušenství zajistí, že váš obojek zůstane v optimálním stavu i při nepříznivých povětrnostních podmínkách. Díky kvalitnímu materiálu a preciznímu zpracování můžete mít jistotu, že vaše elektronické zařízení bude chráněno a fungovat spolehlivě i po dlouhou dobu.... Celý popis

Koupit za 49 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

S novým těsněním pod víčko krabičky přijímače pro obojky d-mute, d-mute light a elektronický výcvikový obojek d-control professional se můžete vyhnout nepříjemnému prosakování vody nebo vlhkosti do zařízení. Toto drobné, avšak důležité příslušenství zajistí, že váš obojek zůstane v optimálním stavu i při nepříznivých povětrnostních podmínkách. Díky kvalitnímu materiálu a preciznímu zpracování můžete mít jistotu, že vaše elektronické zařízení bude chráněno a fungovat spolehlivě i po dlouhou dobu. Užijte si klidné procházky se psem bez obav z poškození techniky.

Hlavní parametry:
- Těsnění pod víčko krabičky přijímače
- Kompatibilní s obojky d-mute, d-mute light a elektronickým výcvikovým obojkem d-control professional
- Chrání přijímač před prosakováním vody a vlhkosti
- Zajišťuje dlouhou životnost elektronického zařízení
- Kvalitní materiál a precizní zpracování
Zobrazit více

Články odjinud