Těsnění pod víčko krabičky protištěkacího obojku modelu d-mute light je klíčovým prvkem pro udržení vašeho obojku plně vodotěsného. S pravidelnou kontrolou a výměnou tohoto těsnění můžete zajistit optimální ochranu pro váš elektronický obojek. Díky zaobleným hranám a správnému vystoupení z obojku těsnění zajišťuje správnou funkci a bezpečnost. Jestliže zpozorujete, že těsnění je již ploché nebo opotřebované, je čas ho vyměnit. Ujistěte se, že vaše elektronické zařízení bude chráněno tak, jak má... Celý popis

Koupit za 49 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Těsnění pod víčko krabičky protištěkacího obojku modelu d-mute light je klíčovým prvkem pro udržení vašeho obojku plně vodotěsného. S pravidelnou kontrolou a výměnou tohoto těsnění můžete zajistit optimální ochranu pro váš elektronický obojek. Díky zaobleným hranám a správnému vystoupení z obojku těsnění zajišťuje správnou funkci a bezpečnost. Jestliže zpozorujete, že těsnění je již ploché nebo opotřebované, je čas ho vyměnit. Ujistěte se, že vaše elektronické zařízení bude chráněno tak, jak má být, a že nebude narušena jeho spolehlivost.

Hlavní parametry:
- Náhradní těsnění pod víčko krabičky pro model d-mute light
- Zajišťuje plnou vodotěsnost obojku
- Zaoblené hrany pro správnou funkci
- Snadná výměna při každé výměně baterie
- Důležité pro dlouhou životnost elektronického obojku
Zobrazit více

Články odjinud