S novými upevňovacími prvky pro trámy, které nabízíme, je možné snadno a pevně připevnit trámy k betonové stěně. Díky velkým průměrům otvorů je zajištěna stabilita a bezpečnost konstrukce. Tyto upevňovací prvky jsou ideální pro různé stavební projekty, kde je potřeba spojit dřevěné trámy s betonem. S našimi kvalitními upevňovacími prvky můžete mít jistotu, že vaše konstrukce bude pevná a odolná. Hlavní parametry: - Velké průměry otvorů pro pevné upevnění trámů - Ideální pro spojení dřevěných trámů... Celý popis

Koupit za 18 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

S novými upevňovacími prvky pro trámy, které nabízíme, je možné snadno a pevně připevnit trámy k betonové stěně. Díky velkým průměrům otvorů je zajištěna stabilita a bezpečnost konstrukce. Tyto upevňovací prvky jsou ideální pro různé stavební projekty, kde je potřeba spojit dřevěné trámy s betonem. S našimi kvalitními upevňovacími prvky můžete mít jistotu, že vaše konstrukce bude pevná a odolná.

Hlavní parametry:
- Velké průměry otvorů pro pevné upevnění trámů
- Ideální pro spojení dřevěných trámů s betonem
- Zajišťuje stabilitu a bezpečnost konstrukce
- Vhodné pro různé stavební projekty
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Domax

Články odjinud