Pokud jste tesařem nebo se zabýváte stavbou a konstrukcemi, pak víte, jak důležité je mít kvalitní nástroje. Trámová botka je jedním z těch nezbytných pomocníků, který vám usnadní práci při stavbě dřevěných konstrukcí. Tato robustní botka vám umožní snadno a přesně označit a vyznačit trámy, které potřebujete řezat nebo spojit. Díky trvanlivé konstrukci a precizním měřítkům na botce budete mít jistotu, že vaše řezy budou přesné a konstrukce pevná a spolehlivá. S trámovou botkou se vaše práce stane... Celý popis

Koupit za 43 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Pokud jste tesařem nebo se zabýváte stavbou a konstrukcemi, pak víte, jak důležité je mít kvalitní nástroje. Trámová botka je jedním z těch nezbytných pomocníků, který vám usnadní práci při stavbě dřevěných konstrukcí. Tato robustní botka vám umožní snadno a přesně označit a vyznačit trámy, které potřebujete řezat nebo spojit. Díky trvanlivé konstrukci a precizním měřítkům na botce budete mít jistotu, že vaše řezy budou přesné a konstrukce pevná a spolehlivá. S trámovou botkou se vaše práce stane efektivnější a přesnější, což se projeví jak na kvalitě vaší práce, tak i na vaší spokojenosti.

Hlavní parametry:
- Robustní konstrukce pro dlouhou životnost
- Přesné měřítko pro snadné označení trámů
- Usnadňuje práci při řezání a spojování dřevěných konstrukcí
- Ideální pro tesaře a stavebníky, kteří pracují s dřevem
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Domax

Určitě si přečtěte

Články odjinud