S L profily je spojování dřeva a kovu hračka! Tyto univerzální profily s vyvrtanými otvory jsou skvělým pomocníkem při konstrukci různých spojů. Snadno je můžete využít jak pro jednoduché, tak pro složité spoje. Oblíbené jsou například při montáži střešních vazníků, kde dokážou poskytnout pevné a spolehlivé spojení. Díky kvalitnímu pozinkovanému plechu Z275 si můžete být jisti, že profily odolají i náročným podmínkám a budou dlouhodobě chráněny proti korozi. Hlavní parametry: - Univerzální L profily... Celý popis

Koupit za 23 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

S L profily je spojování dřeva a kovu hračka! Tyto univerzální profily s vyvrtanými otvory jsou skvělým pomocníkem při konstrukci různých spojů. Snadno je můžete využít jak pro jednoduché, tak pro složité spoje. Oblíbené jsou například při montáži střešních vazníků, kde dokážou poskytnout pevné a spolehlivé spojení. Díky kvalitnímu pozinkovanému plechu Z275 si můžete být jisti, že profily odolají i náročným podmínkám a budou dlouhodobě chráněny proti korozi.

Hlavní parametry:
- Univerzální L profily s vyvrtanými otvory
- Ideální pro jednoduché i složité spoje
- Materiál: pozinkovaný plech Z275
- Odolné vůči korozi a náročným podmínkám
- Skvělá volba pro montáž střešních vazníků
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Domax

Určitě si přečtěte

Články odjinud