Ozdobná patice sloupku s práškovým lakem je ideálním doplňkem pro montáž dřevěných prvků s správnou dilatací od podkladu. Díky svému designu usnadňuje instalaci a zajišťuje pevnost konstrukce. Tato patice se montuje pomocí vrutů a je vybavena antikorozní ochranou Duplex, což zahrnuje zinek plech a práškový nátěr pro odolnost vůči povětrnostním podmínkám. S nosností 39,60 kN je tato patice spolehlivým prvkem pro vaše stavební projekty. Hlavní parametry: - Rozměry: 101x101x90x2,0 mm - Nosnost: 39,60... Celý popis

Koupit za 280 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Ozdobná patice sloupku s práškovým lakem je ideálním doplňkem pro montáž dřevěných prvků s správnou dilatací od podkladu. Díky svému designu usnadňuje instalaci a zajišťuje pevnost konstrukce. Tato patice se montuje pomocí vrutů a je vybavena antikorozní ochranou Duplex, což zahrnuje zinek plech a práškový nátěr pro odolnost vůči povětrnostním podmínkám. S nosností 39,60 kN je tato patice spolehlivým prvkem pro vaše stavební projekty.

Hlavní parametry:
- Rozměry: 101x101x90x2,0 mm
- Nosnost: 39,60 kN
- Množství v balení: 1 ks
- Evropské číslo technického schválení ETA 14/0425
- Antikorozní ochrana: Duplex (Zn plech + práškový nátěr)
Zobrazit více

Parametry

Výrobce DMX
Druh patky

Články odjinud