S těmito univerzálními úhelníky z pozinkovaného plechu Z275 můžete snadno a rychle vytvářet různé spoje - ať už jednoduché nebo složité. Díky precizně vyvrtaným otvorům budete mít možnost vytvářet pevné spoje bez nutnosti složitého měření či řezání. Tyto úhelníky jsou skvělým pomocníkem nejen pro domácí kutily, ale i profesionální řemeslníky. S jejich pomocí můžete snadno konstruovat různé konstrukce, regály, bedny či jiné kreativní projekty. Hlavní parametry: - Materiál: Pozinkovaný plech Z275... Celý popis

Koupit za 5 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

S těmito univerzálními úhelníky z pozinkovaného plechu Z275 můžete snadno a rychle vytvářet různé spoje - ať už jednoduché nebo složité. Díky precizně vyvrtaným otvorům budete mít možnost vytvářet pevné spoje bez nutnosti složitého měření či řezání. Tyto úhelníky jsou skvělým pomocníkem nejen pro domácí kutily, ale i profesionální řemeslníky. S jejich pomocí můžete snadno konstruovat různé konstrukce, regály, bedny či jiné kreativní projekty.

Hlavní parametry:
- Materiál: Pozinkovaný plech Z275
- Vhodné pro jednoduché i složité spoje
- Precizně vyvrtané otvory pro snadnou montáž
- Univerzální použití pro domácí i profesionální účely
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Domax

Články odjinud