S těmito univerzálními ocelovými úhelníky je možné provést širokou škálu spojů díky množství precizně vyvrtaných otvorů. Od jednoduchých spojů až po složité konstrukce, tyto úhelníky jsou skvělým pomocníkem při montáži různých projektů. Jsou vyrobeny z odolného pozinkovaného plechu Z275, což zajišťuje jejich dlouhou životnost a odolnost vůči vnějším vlivům. S těmito úhelníky budete mít jistotu pevného a spolehlivého spoje, který vydrží i náročné podmínky. Hlavní parametry: - Materiál: pozinkovaný... Celý popis

Koupit za 6 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

S těmito univerzálními ocelovými úhelníky je možné provést širokou škálu spojů díky množství precizně vyvrtaných otvorů. Od jednoduchých spojů až po složité konstrukce, tyto úhelníky jsou skvělým pomocníkem při montáži různých projektů. Jsou vyrobeny z odolného pozinkovaného plechu Z275, což zajišťuje jejich dlouhou životnost a odolnost vůči vnějším vlivům. S těmito úhelníky budete mít jistotu pevného a spolehlivého spoje, který vydrží i náročné podmínky.

Hlavní parametry:
- Materiál: pozinkovaný plech Z275
- Množství otvorů pro různé typy spojů
- Univerzální použití pro jednoduché i složité konstrukce
- Odolný a dlouhotrvající materiál
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Domax

Články odjinud